.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Οκτώβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1945

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Καβάλα 1-0

Τύρναβος-Δόξα Δράμας 1-0

Εθνικός Γαζώρου-Ζάκυνθος 3-0

Κέρκυρα-Νίκη Βόλου 1-0

Πιερικός-Ηρακλής 0-0

Απόλλων Καλαμαριάς-Βατανιακός 2-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αιγινιακός 0-3


Η βαθμολογία 3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Καλαμαριάς 4-0 9

2. Κέρκυρα 7-1 9

3. Νίκη Βόλου 4-1 6

4. Τύρναβος 4-2 6

5. Εθνικός Γαζώρου 4-2 6

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 3-1 6

7. Ηρακλής 4-3 4

9. Αιγινιακός 3-1 4

9. Καβάλα 3-4 3

10. Ζάκυνθος 1-5 3

11. Δόξα Δράμας 1-3 3

12. Πιερικός 0-1 2

13. Γιαννιτσά 0-5 0

14. Βατανιακός 1-10 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Τύρναβος - Αναγέννηση Καρδίτσας (18/10, 18.00)

Καβάλα - Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας - Κέρκυρα

Ζάκυνθος - Πιερικός

Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής - Αναγέννηση Γιαννιτσών

Βατανιακός – Αιγινιακός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Αργυροπούλι 1-1

Δήμητρα Γιάννουλης-Π.Ο.Ε 5-0

Αβέρωφ-Ομορφοχώρι 0-0

ΑΕΔ Νίκαιας-Μακρυχώρι 0-1

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Χάλκης 0-2

Παραπόταμος-Καλοχώρι 1-2

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος -Αχιλλέας Φαρσάλων 3-1

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρισας 3-0

Μελιβοία-Φαλανιακός 1-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 13-3 19

2. Δήμητρα Γιάννουλης 24-11 16

3. ΑΕΔ Νίκαιας 19-5 15

4. Ηρακλής Λάρισας 10-6 15

5. Ηρακλής Χάλκης 17-8 14

6. Αβέρωφ 11-8 13

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-7 11

8. Παραπόταμος 12-10 10

9. Μελιβοία 11-14 10

10. Βλαχογιάννι 13-9 10

11. Μακρυχώρι 7-11 8

12. Απόλλων Λάρισας 5-9 8

13. Αργυροπούλι 7-11 7

14. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 12-15 7

15. Καλοχώρι 7-12 6

16. Σμόλικας 5-16 5

17. Ομορφοχώρι 3-8 5

18. Π.Ο.Ε 0-21 0


Επόμενη αγωνιστική (19/10 16.00)

Ηρακλής Χάλκης-ΑΕΔ Νίκαιας

Ομορφοχώρι-Π.Ο.Ε

Μακρυχώρι-Δήμητρα Γιάννουλης

Φαλανιακός-Αβέρωφ

Καλοχώρι-Απόλλων Λάρισας

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας

Ηρακλής Λάρισας-Παραπόταμος

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Βλαχογιάννι

Αργυροπούλι-Μελιβοία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Αγιάς-Λαρισαϊκός 1-0

Άγιοι Ανάργυροι-Βουκεφάλας 1-1

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα 3-1

Αναγέννηση Φ.-Νίκη Νίκης 3-2

Δολιχιακός-Συκέα 1-0

Ραχούλα-Βούναινα 3-2

Ν. Πολιτεία-Τοξότης 1-2

Κουλούρι-Γλαύκη 1-4

Ροδιακός-Συκούριο 2-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 18-5 19

2. Γλαύκη 18-7 17

3. Ραχούλα 15-7 16

4. Δαμασιακός 19-5 16

5. Τοξότης 16-7 15

6. Δολιχιακός 10-9 13

7. Νέα Πολιτεία 16-8 13

8. Συκούριο 18-7 13

9. Συκέα 11-11 12

10. Βουκεφάλας 8-9 8

11. Βούναινα 11-12 7

12. Νίκη Νίκης 8-18 7

13. Κουλούρι 6-17 6

14. Δήμητρα Αγιάς 9-16 6

15. Αμυγδαλέα 13-14 5

16. Ροδιακός 3-9 4

17. Αναγέννηση Φαρσάλων 5-20 3

18. Λαρισαϊκός 1-19 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Συκέα-Δαμασιακός

Νίκη Νίκης-Βουκεφάλας

Αμυγδαλέα-Άγιοι Ανάργυροι

Συκούριο-Αναγέννηση Φ.

Βούναινα-Δολιχιακός

Τοξότης-Δήμητρα Αγιάς

Γλαύκη-Ραχούλα

Ν. Πολιτεία-Κουλούρι

Λαρισαϊκός-Ροδιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Φαρσάλων-Ναρθάκι 0-3

Ατρόμητοι/Θύελλα-Βρυσιά 2-3

Νέες Καρυές-Κυψέλη 2-1

Πανιώνιος-Βαμβακού 1-0

Σταυρός-Λάρισα ’88 2-1

Ν. Περιβόλι-Χαλκιάδες 6-1

Μελία-Αρμένιο 2-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 7-1 9

2. Πανιώνιος 6-1 7

3. Ναρθάκι 8-2 7

4. Νέο Περιβόλι 9-5 6

5. Μελία 6-4 5

6. Βρυσιά 7-6 5

7. Αρμένιο 4-4 4

8. Κυψέλη 3-5 3

9. Ακαδημία Φαρσάλων 5-8 3

10. Σταυρός 2-8 3

11. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-5 2

12. Χαλκιάδες 3-8 2

13. Βαμβακού 1-4 1

14. Λάρισα ’88 4-8 0


Επόμενη αγωνιστική (19/10, 16.00)

Ναρθάκι-Νέες Καρυές

Βαμβακού-Ν. Περιβόλι

Λάρισα ’88-Χαλκιάδες

Αρμένιο-Ατρόμητοι/Θύελλα

Ακαδημία Φ.-Μελία (20/10, 16.00)

Κυψέλη-Σταυρός

Βρυσιά-Πανιώνιος


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δελέρια-Καρυά 0-4

Ανθούπολη-Σ.Σ. Ραψάνης 1-3

Βερδικούσια-Πελασγιώτιδα 1-0

Πλατανούλια-Γόννοι 3-1

Δευκαλίων Κρανιάς-Χαραυγή 3-5

Αστέρας Τυρνάβου-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-1

Δασοχώρι-Ακαδημία Τυρνάβου 0-4


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 14-4 9

2. Αστέρας Τυρνάβου 13-3 9

3. Ακαδημία Τυρνάβου 12-1 9

4. Βερδικούσια 7-6 6

5. Πελασγιώτιδα 9-1 6

6. Χαραυγή 11-7 6

7. Καρυά 5-3 4

8. Δασοχώρι 2-5 4

9. Ανθούπολη 5-5 4

10. Σ.Σ. Ραψάνης 4-5 3

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-7 1

12. Δευκαλίων Κρανιάς 4-20 0

13. Δελέρια 0-13 0

14. Γόννοι 2-11 0


Επόμενη αγωνιστική (19/10, 16.00)

Καρυά-Βερδικούσια

Γόννοι-Αστέρας Τυρνάβου

Χαραυγή-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ακαδημία Τυρνάβου-Ανθούπολη

Δελέρια-Δασοχώρι

Πελασγιώτιδα-Δευκαλίων

Σ.Σ. Ραψάνης-Πλατανούλια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καλαμάκι-Χειμάδι 7-1

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Στόμιο 2-2

Ομόνοια-Λάρισα 2012 4-3

Λύκοι-Πρωτέας 2-1

Αιγάνη-Μελισσοχώρι 0-2

Ελευθεριακός-Πουρνάρι 3-2

Ανάβρα-Μαρμαρίνη 3-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 9-3 9

2. Ελευθεριακός 9-5 9

3. Λύκοι 5-1 9

4. Μελισσοχώρι 4-1 7

5. Λάρισα 2012 8-5 6

6. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 5-2 5

7. Στόμιο 6-6 4

8. Καλαμάκι 7-3 4

9. Ομόνοια 8-9 3

10. Μαρμαρίνη 4-8 1

11. Πρωτέας 3-7 1

12. Πουρνάρι 2-4 1

13. Αιγάνη 0-6 0

14. Χειμάδι 3-13 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Χειμάδι-Ομόνοια

Πρωτέας-Ελευθεριακός

Μελισσοχώρι-Πουρνάρι

Μαρμαρίνη-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου

Καλαμάκι-Ανάβρα

Λάρισα 2012-Αιγάνη

Στόμιο-Λύκοι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κοιλάδα-Μαυροβούνι 2-1

Υπέρεια-Αμπελιά 2-6

Μυραϊκός-Ζωοδ. Πηγή 2-0

Αμπελόκηποι-Άγιος Γεώργιος 3-1

Δίλοφος-Ελευθεραί 0-2

Ρεπό: Χαρά


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 7-0 6

2. Αμπελόκηποι 9-2 6

3. Αμπελιά 8-3 6

4. Κοιλάδα 2-1 3

5. Μαυροβούνι 5-2 3

6. Μυραϊκός 3-2 3

7. Άγιος Γεώργιος 3-5 1

8. Δίλοφος 2-4 1

9. Χαρά 1-6 0

10. Υπέρεια 2-10 0

11. Ζωοδ. Πηγή 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι

Δίλοφος-Μυραϊκός

Ζωοδ. Πηγή-Υπέρεια

Μαυροβούνι-Αμπελιά

Χαρά-Κοιλάδα

Ρεπό: Άγιος Γεώργιος


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Διογένης-Βρυότοπος 1-1

Μεσοχώρι-Γεράνεια 1-2

Εθνικός Ολύμπου-Δένδρα 3-0

Δρυμός-Δομένικο 3-1

Λιβάδι-Δυναμό 4-1

Ρεπό: Ελασσόνα 2013


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Γεράνεια 3-1 6

2. Βρυότοπος 2-1 4

3. Δομένικο 4-3 3

4. Δένδρα 3-5 3

5. Ελασσόνα 2013 1-0 3

6. Δρυμός 3-2 3

7. Εθνικός Ολύμπου 3-1 3

8. Λιβάδι 4-4 3

9. Διογένης 1-1 1

10. Δυναμό 3-7 0

11. Μεσοχώρι 1-3 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 11.00)

Δυναμό-Δρυμός

Λιβάδι-Εθνικός Ολύμπου

Δένδρα-Μεσοχώρι

Βρυότοπος-Γεράνεια

Ελασσόνα 2013-Διογένης

Ρεπό: Δομένικο


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόλιο-Μελιβοιακός 4-4

Καλαρρύτες-Έλαφος 1-0

Φλόγα Ευαγγελισμού-Προμηθέας 1-1

Άγιος Θωμάς-Ιπποκράτης 1-0

Αμυγδαλή-Ίκαρος 1-5

Ρεπό: Ελάτεια


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Άγιος Θωμάς 2-0 6

2. Καλαρρύτες 5-2 6

3. Ίκαρος 5-1 4

4. Ιπποκράτης 8-1 3

5. Έλαφος 2-1 3

6. Προμηθέας 1-1 2

7. Μελιβοιακός 6-8 1

8. Φλόγα Ευαγγελισμού 1-3 1

9. Ηρακλής Ομολίου 4-4 1

10. Ελάτεια 0-1 0

11. Αμυγδαλή 1-13 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Αμυγδαλή-Φλόγα Ευαγγελισμού

Προμηθέας-Καλαρρύτες

Μελιβοιακός-Έλαφος

Ελάτεια-Ομόλιο

Ίκαρος-Άγιος Θωμάς (11.00)

Ρεπό: Ιπποκράτης

 

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt