.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
21 Οκτώβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2688

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Καβάλα-Εθνικός Γαζώρου 1-2

Δόξα Δράμας – Κέρκυρα 1-3

Ζάκυνθος – Πιερικός 2-1

Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς 4-0

Ηρακλής - Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-1

Βατανιακός – Αιγινιακός 0-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 10-2 12

2. Νίκη Βόλου 8-1 9

3. Τύρναβος 5-2 9

4. Απόλλων Καλαμαριάς 4-4 9

5. Εθνικός Γαζώρου 6-3 9

6. Ηρακλής 6-4 7

7. Αναγέννηση Καρδίτσας 3-2 6

8. Ζάκυνθος 3-6 6

9. Αιγινιακός 3-1 5

10. Καβάλα 4-6 3

11. Δόξα Δράμας 2-6 3

12. Πιερικός 1-3 2

13. Βατανιακός 1-10 1

14. Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-7 0


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου

Κέρκυρα - Τύρναβος

Πιερικός - Καβάλα

Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ζάκυνθος

Αιγινιακός - Νίκη Βόλου

Βατανιακός - Ηρακλής


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καμπανιακός-Πυρσός Γρεβενών 3-2

Όλυμπος Κέρκυρας-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

Τηλυκράτης-ΑΕΛ α.α. 0-3

Καστοριά-Θεσπρωτός 1-0

Δόξα Κρανούλας-Τσαριτσάνη 0-3

Οδυσσέας Κορδελιού-Κάστορας 1-0

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Κοζάνη 1-2

Δόξα Πενταλόφου-Πρέβεζα 1-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 15-1 12

2. Τσαριτσάνη 7-2 9

3. Πυρσός Γρεβενών 9-3 9

4. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-3 7

5.Οδυσσέας Κορδελιού 2-2 7

6. Κοζάνη 4-3 7

7. Καμπανιακός 7-5 7

8. Καστοριά 8-6 6

9. Κεραυνός Θεσπρωτικού 6-6 6

10. Δόξα Πενταλόφου 5-4 6

11. Δόξα Κρανούλας 3-7 4

12. Θεσπρωτός 2-3 4

13.Όλυμπος Κέρκυρας 2-9 4

14. Κάστορας 2-6 1

15. Πρέβεζα 2-9 1

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Πυρσός Γρεβενών-Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΕΛ-Καμπανιακός

Θεσπρωτός-Όλυμπος Κέρκυρας

Τσαριτσάνη-Τηλυκράτης α.α. 3-0

Κάστορας-Καστοριά

Κοζάνη-Δόξα Κρανούλας

Πρέβεζα-Οδυσσέας Κορδελιού

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Δόξα Πενταλόφου


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Δομοκού-Τρίκαλα 0-1

Τερψιθέα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-2

Αμπελωνιακός-Πυργετός 2-0

Νάουσα-Ρήγας Φεραίος 4-2

Χαλκίδα-Λευκάδια 1-1

Δωτιέας Αγιάς-ΑΟΚ 3-1

Λαμία-Μακροχώρι 2-1

Ρεπό: Κύμη


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Λαμία 5-2 10

2. Τρίκαλα 4-2 8

3. Δωτιέας Αγιάς 5-2 7

4. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-3 7

5. Λευκάδια 2-1 6

6. Μακροχώρι 4-5 6

7. Τερψιθέα 5-5 5

8. Κύμη 2-0 5

9. Αμπελωνιακός 5-3 5

10. Αχιλλέας Δομοκού 3-3 4

11. Ρήγας Φ. 4-6 4

12. Νάουσα 6-5 2

13. ΑΟΚ 2-6 1

14. Χαλκίδα 2-5 1

15. Πυργετός 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Πυργετός-Αχιλλέας Δομοκού-

Τρίκαλα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Κύμη-Αμπελωνιακός

Ρήγας Φ.-Τερψιθέα

Μακροχώρι-Χαλκίδα

Λευκάδια-Νάουσα

Δωτιέας Αγιάς-Λαμία

Ρεπό: ΑΟΚ


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-ΑΕΔ Νίκαιας 4-1

Ομορφοχώρι-Π.Ο.Ε 3-0

Μακρυχώρι-Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

Φαλανιακός-Αβέρωφ 1-1

Καλοχώρι-Απόλλων Λάρισας 2-0

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Παραπόταμος 1-1

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Βλαχογιάννι 1-1

Αργυροπούλι-Μελιβοία 1-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 14-4 20

2. Δήμητρα Γιάννουλης 24-11 17

3. Ηρακλής Χάλκης 21-9 17

4. Ηρακλής Λάρισας 11-7 16

5. ΑΕΔ Νίκαιας 20-9 15

6. Αβέρωφ 12-9 14

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-7 14

8. Μελιβοία 13-15 13

9. Παραπόταμος 13-11 11

10. Βλαχογιάννι 14-10 11

11. Μακρυχώρι 7-11 9

12. Καλοχώρι 9-12 9

13. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 13-16 8

14. Ομορφοχώρι 6-8 8

15. Απόλλων Λάρισας 5-11 8

16. Αργυροπούλι 8-13 7

17. Σμόλικας 5-17 5

18. Π.Ο.Ε 0-24 0


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Μελιβοία-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ομορφοχώρι-Μακρυχώρι

Π.Ο.Ε-Φαλανιακός

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Χάλκης

ΑΕΔ Νίκαιας-Καλοχώρι

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας

Σμόλικας- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος

Βλαχογιάννι-Παραπόταμος

Αβέρωφ-Αργυροπούλι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Δαμασιακός 0-4

Νίκη Νίκης-Βουκεφάλας 3-6

Αμυγδαλέα-Άγιοι Ανάργυροι 1-5

Συκούριο-Αναγέννηση Φ. 0-0

Βούναινα-Δολιχιακός 2-5

Τοξότης-Δήμητρα Αγιάς 2-1

Γλαύκη-Ραχούλα 1-1

Ν. Πολιτεία-Κουλούρι 5-0

Λαρισαϊκός-Ροδιακός 0-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 23-6 22

2. Δαμασιακός 23-5 19

3. Τοξότης 18-8 18

4. Γλαύκη 19-8 18

5. Ραχούλα 16-8 17

6. Δολιχιακός 15-11 16

7. Νέα Πολιτεία 21-8 16

8. Συκούριο 18-7 14

9. Συκέα 11-15 12

10. Βουκεφάλας 14-12 11

11. Βούναινα 13-17 7

12. Νίκη Νίκης 11-24 7

13. Ροδιακός 4-9 7

14. Κουλούρι 6-22 6

15. Δήμητρα Αγιάς 10-18 6

16. Αμυγδαλέα 14-19 5

17. Αναγέννηση Φαρσάλων 5-20 4

18. Λαρισαϊκός 1-20 0


Επόμενη αγωνιστική (26/10, 16.00)

Ροδιακός-Τοξότης

Νίκη Νίκης-Αμυγδαλέα

Βουκεφάλας-Συκούριο

Άγιοι Ανάργυροι-Συκέα

Δαμασιακός-Βούναινα

Δολιχιακός-Γλαύκη

Δήμητρα Αγιάς-Νέα Πολιτεία

Κουλούρι-Ραχούλα

Αναγέννηση Φαρσάλων-Λαρισαϊκός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Νέες Καρυές 3-3

Βαμβακού-Ν. Περιβόλι 0-0

Λάρισα ’88-Χαλκιάδες 4-0

Αρμένιο-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-2

Ακαδημία Φ.-Μελία 1-3

Κυψέλη-Σταυρός 4-0

Βρυσιά-Πανιώνιος 4-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 10-4 10

2. Ναρθάκι 11-5 8

3. Μελία 9-5 8

4. Βρυσιά 11-7 8

5. Πανιώνιος 7-5 7

6. Νέο Περιβόλι 9-5 7

7. Κυψέλη 7-5 6

8. Αρμένιο 6-6 5

9. Ακαδημία Φαρσάλων 6-11 3

10. Λάρισα ’88 8-8 3

11. Σταυρός 2-12 3

12. Ατρόμητοι/Θύελλα 6-7 3

13. Χαλκιάδες 3-12 2

14. Βαμβακού 1-4 2


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Χαλκιάδες-Κυψέλη

Λάρισα ’88-Βαμβακού

Νέο Περιβόλι-Βρυσιά

Σταυρός-Ναρθάκι

Πανιώνιος-Αρμένιο

Νέες Καρυές-Ακαδημία Φ.

Μελία-Ατρόμητοι/Θύελλα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Βερδικούσια 3-1

Γόννοι-Αστέρας Τυρνάβου 0-4

Χαραυγή-Μεγάλο Ελ/χωρι 4-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Ανθούπολη 5-2

Δελέρια-Δασοχώρι 1-7

Πελασγιώτιδα-Δευκαλίων 11-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Πλατανούλια 1-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 16-5 12

2. Αστέρας Τυρνάβου 17-3 12

3. Ακαδημία Τυρνάβου 17-3 12

4. Πελασγιώτιδα 20-1 9

5. Χαραυγή 15-8 9

6. Δασοχώρι 9-6 7

7. Καρυά 8-4 7

8. Βερδικούσια 8-9 6

9. Ανθούπολη 7-10 4

10. Σ.Σ. Ραψάνης 5-7 3

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-11 1

12. Δευκαλίων Κρανιάς 4-31 0

13. Δελέρια 1-20 0

14. Γόννοι 2-15 0


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 11.00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πελασγιώτιδα

Χαραυγή-Γόννοι

Αστέρας Τυρνάβου-Σ.Σ. Ραψάνης

Δευκαλίων-Καρυά

Πλατανούλια-Ακαδημία Τυρνάβου (27/10, 15.00)

Βερδικούσια-Δελέρια

Δασοχώρι-Ανθούπολη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Ομόνοια 1-1

Πρωτέας-Ελευθεριακός 0-5

Μελισσοχώρι-Πουρνάρι 1-4

Μαρμαρίνη-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 1-2

Καλαμάκι-Ανάβρα 1-2

Λάρισα 2012-Αιγάνη 1-0

Στόμιο-Λύκοι 1-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 11-4 12

2. Ελευθεριακός 14-5 12

3. Λύκοι 5-2 9

4. Λάρισα 2012 9-5 9

5. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 7-3 8

6. Μελισσοχώρι 5-5 7

7. Στόμιο 7-6 7

8. Καλαμάκι 8-5 4

9. Ομόνοια 9-10 4

10. Πουρνάρι 6-5 4

11. Μαρμαρίνη 5-10 1

12. Πρωτέας 3-12 1

13. Χειμάδι 4-14 1

14. Αιγάνη 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (26/10, 16.00)

Πουρνάρι-Λάρισα 2012

Μελισσοχώρι-Πρωτέας

Ελευθεριακός-Στόμιο

Αιγάνη-Χειμάδι

Λύκοι-Μαρμαρίνη

Ομόνοια-Καλαμάκι (27/10, 15.00)

Ανάβρα-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι 0-2

Δίλοφος-Μυραϊκός 2-3

Ζωοδ. Πηγή-Υπέρεια 0-3

Μαυροβούνι-Αμπελιά 0-0

Χαρά-Κοιλάδα 3-4

Ρεπό: Άγιος Γεώργιος


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 11-2 9

2. Αμπελιά 8-3 7

3. Ελευθεραί 7-2 6

4. Κοιλάδα 6-4 6

5. Μυραϊκός 6-4 6

6. Μαυροβούνι 5-2 4

7. Υπέρεια 5-10 3

8. Άγιος Γεώργιος 3-5 1

9. Δίλοφος 4-7 1

10. Χαρά 4-10 0

11. Ζωοδ. Πηγή 0-10 0


Επόμενη αγωνιστική (26/10, 16.00)

Κοιλάδα-Άγιος Γεώργιος

Υπέρεια-Δίλοφος

Χαρά-Μαυροβούνι

Αμπελιά-Ζωοδ. Πηγή

Αμπελόκηποι-Μυραϊκός

Ρεπό: Ελευθεραί


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δυναμό-Δρυμός 1-1

Λιβάδι-Εθνικός Ολύμπου 3-5

Δένδρα-Μεσοχώρι 2-1

Βρυότοπος-Γεράνεια 3-0

Ελασσόνα 2013-Διογένης 3-1

Ρεπό: Δομένικο


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Βρυότοπος 5-1 7

2. Δένδρα 5-6 6

3. Ελασσόνα 2013 4-1 6

4. Εθνικός Ολύμπου 8-4 6

5. Γεράνεια 3-4 6

6. Δρυμός 4-3 4

7. Δομένικο 4-3 3

8. Λιβάδι 7-9 3

9. Διογένης 2-4 1

10. Δυναμό 4-8 1

11. Μεσοχώρι 2-5 0


Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15.00)

Διογένης-Δομένικο

Μεσοχώρι-Λιβάδι

Ελασσόνα 2013-Βρυότοπος

Γεράνεια-Δένδρα

Δρυμός-Εθνικός Ολύμπου

Ρεπό: Δυναμό


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλή-Φλόγα Ευαγγελισμού 1-4

Προμηθέας-Καλαρρύτες 0-2

Μελιβοιακός-Έλαφος 3-1

Ελάτεια-Ομόλιο 3-1

Ίκαρος Νεάπολης-Άγιος Θωμάς 1-2

Ρεπό: Ιπποκράτης


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Άγιος Θωμάς 4-1 9

2. Καλαρρύτες 7-2 9

3. Ίκαρος Νεάπολης 6-2 4

4. Μελιβοιακός 9-9 4

5. Φλόγα Ευαγγελισμού 5-4 4

6. Ιπποκράτης 8-1 3

7. Ελάτεια 3-2 3

8. Έλαφος 3-4 3

9. Προμηθέας 1-3 2

10. Ηρακλής Ομολίου 5-7 1

11. Αμυγδαλή 2-17 0


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

Ομόλιο-Ιπποκράτης

Καλαρρύτες-Αμυγδαλή

Ελάτεια-Μελιβοιακός

Έλαφος-Προμηθέας

Άγιος Θωμάς-Φλόγα Ευαγγελισμού

Ρεπό: Ίκαρος Νεάπολης

 

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt