.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Οκτώβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1960

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου 2-0

Κέρκυρα – Τύρναβος 2-0

Πιερικός – Καβάλα 1-0

Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας 1-1

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ζάκυνθος 2-0

Αιγινιακός - Νίκη Βόλου 1-1

Βατανιακός – Ηρακλής 1-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 12-2 15

2. Απόλλων Καλαμαριάς 6-6 11

3. Νίκη Βόλου 9-2 10

4. Τύρναβος 5-4 9

5. Εθνικός Γαζώρου 6-5 9

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 5-2 9

7. Βατανιακός 3-10 7

8. Ηρακλής 6-6 7

9. Ζάκυνθος 3-8 6

10. Αιγινιακός 4-2 6

11. Δόξα Δράμας 4-8 5

12. Πιερικός 2-3 5

13. Καβάλα 4-7 3

14. Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-7 3


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Εθνικός Γαζώρου - Πιερικός

Τύρναβος - Απόλλων Καλαμαριάς

Καβάλα - Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας - Αιγινιακός

Ζάκυνθος - Βατανιακός

Νίκη Βόλου - Ηρακλής


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πυρσός Γρεβενών-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0

ΑΕΛ-Καμπανιακός 4-1

Θεσπρωτός-Όλυμπος Κέρκυρας 5-0

Τσαριτσάνη-Τηλυκράτης α.α. 3-0

Κάστορας-Καστοριά 0-0

Κοζάνη-Δόξα Κρανούλας 2-1

Πρέβεζα-Οδυσσέας Κορδελιού 2-3

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Δόξα Πενταλόφου 1-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 19-2 15

2. Τσαριτσάνη 10-2 12

3. Πυρσός Γρεβενών 11-3 12

4.Οδυσσέας Κορδελιού 5-4 10

5. Κοζάνη 6-4 10

6. Δόξα Πενταλόφου 8-5 9

7. Θεσπρωτός 7-3 7

8. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-5 7

9. Καμπανιακός 8-9 7

10. Καστοριά 8-6 7

11. Κεραυνός Θεσπρωτικού 7-9 6

12. Δόξα Κρανούλας 4-9 4

13.Όλυμπος Κέρκυρας 2-14 4

14. Κάστορας 2-6 2

15. Πρέβεζα 4-12 1

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

ΑΕΛ-Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας-Θεσπρωτός

Καμπανιακός-Τσαριτσάνη

Όλυμπος Κέρκυρας-Κάστορας

Τηλυκράτης-Κοζάνη α.α. 0-3

Καστοριά-Πρέβεζα

Δόξα Κρανούλας-Δόξα Πενταλόφου

Οδυσσέας Κορδελιού-Κεραυνός Θεσπρωτικού


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-2

Πυργετός-Αχιλλέας Δομοκού 0-2

Ρήγας Φ.-Τερψιθέα 1-0

Κύμη-Αμπελωνιακός 2-0

Λευκάδια-Νάουσα 3-0

Μακροχώρι-Χαλκίδα 3-2

Δωτιέας Αγιάς-Λαμία 1-2

Ρεπό: ΑΟΚ


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Λαμία 7-3 13

2. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6-4 10

3. Λευκάδια 5-1 9

4. Μακροχώρι 7-7 9

5. Τρίκαλα 5-4 8

6. Κύμη 4-0 8

7. Δωτιέας Αγιάς 6-4 7

8. Αχιλλέας Δομοκού 5-3 7

9. Ρήγας Φ. 5-6 7

10. Τερψιθέα 5-6 5

11. Αμπελωνιακός 5-5 5

12. Νάουσα 6-8 2

13. ΑΟΚ 2-6 1

14. Χαλκίδα 4-8 1

15. Πυργετός 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

Πυργετός-Τρίκαλα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ρήγας Φ.

Αχιλλέας Δομοκού-Κύμη

Τερψιθέα-Λευκάδια

Αμπελωνιακός-ΑΟΚ

Νάουσα-Μακροχώρι

Χαλκίδα-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Λαμία


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοία-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Ομορφοχώρι-Μακρυχώρι 1-3

Π.Ο.Ε-Φαλανιακός 0-3

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Χάλκης 2-1

ΑΕΔ Νίκαιας-Καλοχώρι 0-0

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας 2-1

Σμόλικας- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 3-2

Βλαχογιάννι-Παραπόταμος 4-0

Αβέρωφ-Αργυροπούλι 2-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 17-4 23

2. Δήμητρα Γιάννουλης 26-12 20

3. Ηρακλής Χάλκης 22-11 17

4. Μελιβοία 14-15 16

5. Ηρακλής Λάρισας 12-9 16

6. ΑΕΔ Νίκαιας 20-9 16

7. Αβέρωφ 14-11 15

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-8 14

9. Βλαχογιάννι 18-10 14

10. Μακρυχώρι 10-12 12

11. Απόλλων Λάρισας 7-12 11

12. Παραπόταμος 13-15 11

13. Καλοχώρι 9-12 10

14. Σμόλικας 8-19 8

15. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 15-19 8

16. Ομορφοχώρι 7-11 8

17. Αργυροπούλι 10-15 8

18. Π.Ο.Ε 0-27 0


Επόμενη αγωνιστική (2/11, 15.00)

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕΔ Νίκαιας

Ηρακλής Χάλκης-Ομορφοχώρι

Αργυροπούλι-Π.Ο.Ε

Μακρυχώρι-Φαλανιακός

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Μελιβοία

Παραπόταμος-Απόλλων Λάρισας

Σμόλικας-Βλαχογιάννι

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάννουλης

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αβέρωφ


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ροδιακός-Τοξότης 1-2

Νίκη Νίκης-Αμυγδαλέα 2-3

Βουκεφάλας-Συκούριο 1-0

Άγιοι Ανάργυροι-Συκέα 1-0

Δαμασιακός-Βούναινα 3-0

Δολιχιακός-Γλαύκη 2-1

Δήμητρα Αγιάς-Νέα Πολιτεία 1-2

Κουλούρι-Ραχούλα 0-6

Αναγέννηση Φαρσάλων-Λαρισαϊκός 4-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 24-6 25

2. Δαμασιακός 26-5 22

3. Τοξότης 20-9 21

4. Ραχούλα 22-8 20

5. Δολιχιακός 17-12 19

6. Νέα Πολιτεία 23-9 19

7. Γλαύκη 20-10 18

8. Βουκεφάλας 15-12 14

9. Συκούριο 18-8 14

10. Συκέα 11-16 12

11. Αμυγδαλέα 17-21 8

12. Αναγέννηση Φαρσάλων 9-21 7

13. Βούναινα 13-20 7

14. Νίκη Νίκης 13-27 7

15. Ροδιακός 5-11 7

16. Κουλούρι 6-28 6

17. Δήμητρα Αγιάς 11-20 6

18. Λαρισαϊκός 2-24 0


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

Γλαύκη-Δαμασιακός

Συκέα-Νίκη Νίκης

Λαρισαϊκός-Βουκεφάλας

Αμυγδαλέα-Συκούριο

Νέα Πολιτεία-Ροδιακός

Ραχούλα-Δολιχιακός

Δήμητρα Αγιάς-Κουλούρι

Βούναινα-Άγιοι Ανάργυροι

Τοξότης-Αναγέννηση Φαρσάλων


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Κυψέλη 2-0

Λάρισα ’88-Βαμβακού 2-2

Νέο Περιβόλι-Βρυσιά 0-0

Σταυρός-Ναρθάκι 0-1

Πανιώνιος-Αρμένιο 1-1

Νέες Καρυές-Ακαδημία Φ. 4-1

Μελία-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 14-5 13

2. Ναρθάκι 12-5 11

3. Βρυσιά 11-7 9

4. Μελία 10-7 8

5. Πανιώνιος 8-6 8

6. Νέο Περιβόλι 9-5 8

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-8 6

8. Κυψέλη 7-7 6

9. Αρμένιο 7-7 6

10. Χαλκιάδες 5-12 5

11. Λάρισα ’88 10-10 4

12. Ακαδημία Φαρσάλων 7-15 3

13. Σταυρός 2-13 3

14. Βαμβακού 3-6 3


Επόμενη αγωνιστική (2/11, 15.00)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Πανιώνιος

Ακαδημία Φ.-Σταυρός (3/11, 15.00)

Αρμένιο-Ν. Περιβόλι

Ναρθάκι-Χαλκιάδες

Βρυσιά-Λάρισα ’88

Κυψέλη-Βαμβακού

Νέες Καρυές-Μελία


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πελασγιώτιδα 1-2

Χαραυγή-Γόννοι 4-4

Αστέρας Τυρνάβου-Σ.Σ. Ραψάνης 2-1

Δευκαλίων-Καρυά 0-1

Πλατανούλια-Ακαδημία Τυρνάβου 1-5

Βερδικούσια-Δελέρια 5-2

Δασοχώρι-Ανθούπολη 2-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 22-4 15

2. Αστέρας Τυρνάβου 19-4 15

3. Πλατανούλια 17-10 12

4. Πελασγιώτιδα 22-2 12

5. Χαραυγή 19-12 10

6. Δασοχώρι 11-7 10

7. Καρυά 9-4 10

8. Βερδικούσια 13-11 9

9. Ανθούπολη 8-12 4

10. Σ.Σ. Ραψάνης 6-9 3

11. Γόννοι 6-19 1

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 6-13 1

13. Δευκαλίων Κρανιάς 4-32 0

14. Δελέρια 3-25 0


Επόμενη αγωνιστική (2/11, 15.00)

Ανθούπολη-Πλατανούλια

Δελέρια-Δευκαλίων

Ακαδημία Τυρνάβου-Αστέρας Τυρνάβου

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι

Σ.Σ. Ραψάνης-Χαραυγή

Πελασγιώτιδα-Γόννοι

Βερδικούσια-Δασοχώρι


Τα αποτελέσματα

Πουρνάρι-Λάρισα 2012 3-4

Μελισσοχώρι-Πρωτέας 2-0

Ελευθεριακός-Στόμιο 1-0

Αιγάνη-Χειμάδι 0-2

Λύκοι-Μαρμαρίνη 1-4

Ομόνοια-Καλαμάκι 1-6

Ανάβρα-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 1-1


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ελευθεριακός 15-5 15

2. Ανάβρα 12-5 13

3. Λάρισα 2012 13-8 12

4. Μελισσοχώρι 7-5 10

5. Λύκοι 6-6 9

6. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 8-4 9

7. Στόμιο 7-7 7

8. Καλαμάκι 14-6 7

9. Χειμάδι 6-14 4

10. Ομόνοια 10-16 4

11. Πουρνάρι 9-9 4

12. Μαρμαρίνη 9-11 4

13. Πρωτέας 3-14 1

14. Αιγάνη 0-9 0


Επόμενη αγωνιστική (9/11, 15.00)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Λύκοι

Καλαμάκι-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Ελευθεριακός

Χειμάδι-Πουρνάρι

Στόμιο-Μελισσοχώρι

Λάρισα 2012-Πρωτέας (10/11, 11.00)

Ομόνοια-Ανάβρα


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κοιλάδα-Άγιος Γεώργιος 3-0

Υπέρεια-Δίλοφος 3-2

Χαρά-Μαυροβούνι 3-1

Αμπελιά-Ζωοδ. Πηγή 4-1

Αμπελόκηποι-Μυραϊκός 1-0

Ρεπό: Ελευθεραί


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 12-2 12

2. Αμπελιά 12-4 10

3. Κοιλάδα 9-4 9

4. Ελευθεραί 7-2 6

5. Μυραϊκός 6-5 6

6. Υπέρεια 8-12 6

7. Μαυροβούνι 6-5 4

8. Χαρά 7-11 3

9. Άγιος Γεώργιος 3-8 1

10. Δίλοφος 6-10 1

11. Ζωοδ. Πηγή 1-14 0


Επόμενη αγωνιστική (3/11, 15.00)

Μαυροβούνι-Ζωοδ. Πηγή

Άγιος Γεώργιος-Χαρά

Δίλοφος-Αμπελιά

Αμπελόκηποι-Υπέρεια

Ελευθεραί-Κοιλάδα

Ρεπό: Μυραϊκός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Διογένης-Δομένικο 3-2

Μεσοχώρι-Λιβάδι 0-1

Ελασσόνα 2013-Βρυότοπος 1-1

Γεράνεια-Δένδρα 2-3

Δρυμός-Εθνικός Ολύμπου 2-0

Ρεπό: Δυναμό


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δένδρα 8-8 9

2. Βρυότοπος 6-2 8

3. Ελασσόνα 2013 5-2 7

4. Δρυμός 6-3 7

5. Λιβάδι 8-9 6

6. Εθνικός Ολύμπου 8-6 6

7. Γεράνεια 5-7 6

8. Διογένης 5-6 4

9. Δομένικο 6-6 3

10. Δυναμό 4-8 1

11. Μεσοχώρι 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (9/11, 15.00)

Βρυότοπος-Δένδρα

Δομένικο-Ελασσόνα 2013

Λιβάδι-Γεράνεια

Δυναμό-Διογένης

Δρυμός-Μεσοχώρι

Ρεπό: Εθνικός Ολύμπου

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt