.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Νοέμβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2896

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0

Εθνικός Γαζώρου – Πιερικός 0-0

Τύρναβος - Απόλλων Καλαμαριάς 0-2

Καβάλα - Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-2

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός 0-0

Ζάκυνθος – Βατανιακός 2-0

Νίκη Βόλου – Ηρακλής 2-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κέρκυρα 15-2 18

2. Απόλλων Καλαμαριάς 8-6 14

3. Νίκη Βόλου 11-2 13

4. Εθνικός Γαζώρου 6-5 10

-------------------------------------------------

5. Τύρναβος 5-6 9

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 5-5 9

7. Βατανιακός 3-12 7

8. Ηρακλής 6-8 7

9. Ζάκυνθος 5-8 9

10. Αιγινιακός 4-2 7

11. Δόξα Δράμας 4-8 6

------------------------------------------------

12. Πιερικός 2-3 6

13. Καβάλα 6-9 4

14. Αναγέννηση Γιαννιτσών 5-9 4


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς - Κέρκυρα

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εθνικός Γαζώρου

Αιγινιακός - Τύρναβος

Βατανιακός - Καβάλα

Ηρακλής - Δόξα Δράμας

Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Πυρσός Γρεβενών 5-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Θεσπρωτός 0-0

Καμπανιακός-Τσαριτσάνη 2-2

Όλυμπος Κέρκυρας-Κάστορας 1-0

Τηλυκράτης-Κοζάνη α.α. 0-3

Καστοριά-Πρέβεζα 1-0

Δόξα Κρανούλας-Δόξα Πενταλόφου 1-1

Οδυσσέας Κορδελιού-Κεραυνός Θεσπρωτικού 3-2


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 24-2 18

2. Τσαριτσάνη 12-4 13

3.Οδυσσέας Κορδελιού 8-6 13

4. Κοζάνη 9-4 13

5. Πυρσός Γρεβενών 11-8 12

6. Δόξα Πενταλόφου 9-6 10

7. Καστοριά 9-6 10

8. Θεσπρωτός 7-3 8

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-5 8

10. Καμπανιακός 10-11 8

11.Όλυμπος Κέρκυρας 3-14 7

12. Κεραυνός Θεσπρωτικού 9-12 6

13. Δόξα Κρανούλας 5-10 5

14. Κάστορας 2-7 2

15. Πρέβεζα 4-13 1

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Πυρσός Γρεβενών-Θεσπρωτός

Τσαριτσάνη-ΑΕΛ

Κάστορας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Κοζάνη-Καμπανιακός

Πρέβεζα-Όλυμπος Κέρκυρας

Δόξα Πενταλόφου-Τηλυκράτης α.α. 3-0

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Καστοριά

Δόξα Κρανούλας-Οδυσσέας Κορδελιού


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πυργετός-Τρίκαλα 0-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ρήγας Φ. 3-1

Αχιλλέας Δομοκού-Κύμη 0-1

Τερψιθέα-Λευκάδια 0-0

Αμπελωνιακός-ΑΟΚ 1-2

Νάουσα-Μακροχώρι 1-2

Χαλκίδα-Δωτιέας Αγιάς 1-3

Ρεπό: Λαμία


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Λαμία 7-3 13

2. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9-5 13

3. Μακροχώρι 9-8 12

4. Τρίκαλα 6-4 11

5. Κύμη 5-0 11

6. Λευκάδια 5-1 10

7. Δωτιέας Αγιάς 9-5 10

8. Αχιλλέας Δομοκού 5-4 7

9. Ρήγας Φ. 6-9 7

10. Τερψιθέα 5-6 6

11. Αμπελωνιακός 6-7 5

12. ΑΟΚ 4-7 4

13. Νάουσα 7-10 2

14. Χαλκίδα 5-11 1

15. Πυργετός 0-8 0


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Τρίκαλα-Ρήγας Φ.

Κύμη-Πυργετός

Λευκάδια- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΟΚ-Αχιλλέας Δομοκού

Μακροχώρι-Τερψιθέα

Λαμία-Αμπελωνιακός

Δωτιέας Αγιάς-Νάουσα

Ρεπό: Χαλκίδα


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕΔ Νίκαιας 0-0

Ηρακλής Χάλκης-Ομορφοχώρι 2-2

Αργυροπούλι-Π.Ο.Ε 0-0

Μακρυχώρι-Φαλανιακός 1-1

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Μελιβοία 0-5

Παραπόταμος-Απόλλων Λάρισας 2-2

Σμόλικας-Βλαχογιάννι 1-0

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάννουλης 1-2

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αβέρωφ 0-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 18-5 24

-----------------------------------------------

2. Δήμητρα Γιάννουλης 28-13 23

3. Μελιβοία 19-15 19

4. Αβέρωφ 15-11 18

5. Ηρακλής Χάλκης 24-13 18

6. Ηρακλής Λάρισας 12-9 17

7. ΑΕΔ Νίκαιας 20-9 17

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-9 14

9. Βλαχογιάννι 18-11 14

10. Μακρυχώρι 11-13 13

11. Απόλλων Λάρισας 9-14 12

12. Παραπόταμος 15-17 12

13. Σμόλικας 9-19 11

14. Καλοχώρι 10-14 10

15. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 15-24 8

16. Ομορφοχώρι 9-13 9

--------------------------------------------------

17. Αργυροπούλι 10-15 9

18. Π.Ο.Ε 0-27 1


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Αβέρωφ- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος

Φαλανιακός-Ηρακλής Χάλκης

Μακρυχώρι-Αργυροπούλι

Ομορφοχώρι-Καλοχώρι

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρισας

ΑΕΔ Νίκαιας-Παραπόταμος

Μελιβοία-Σμόλικας

Βλαχογιάννι-Απόλλων Λάρισας

Π.Ο.Ε-Αχιλλέας Φαρσάλων


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Γλαύκη-Δαμασιακός 2-1

Συκέα-Νίκη Νίκης 4-3

Λαρισαϊκός-Βουκεφάλας 0-1

Αμυγδαλέα-Συκούριο 1-0

Νέα Πολιτεία-Ροδιακός 3-0

Ραχούλα-Δολιχιακός 3-2

Δήμητρα Αγιάς-Κουλούρι 7-1

Βούναινα-Άγιοι Ανάργυροι 4-1

Τοξότης-Αναγέννηση Φαρσάλων 3-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 25-10 25

2. Τοξότης 23-9 24

3. Ραχούλα 25-10 23

------------------------------------------------

4. Νέα Πολιτεία 26-9 22

-----------------------------------------------

5. Δαμασιακός 27-7 22

6. Γλαύκη 22-11 21

7. Δολιχιακός 19-15 19

8. Βουκεφάλας 16-12 17

9. Συκέα 15-19 15

10. Συκούριο 18-9 14

11. Αμυγδαλέα 18-21 11

12. Βούναινα 17-21 10

13. Δήμητρα Αγιάς 18-21 9

14. Αναγέννηση Φαρσάλων 9-24 7

----------------------------------------------

15. Νίκη Νίκης 16-31 7

16. Ροδιακός 5-14 7

17. Κουλούρι 7-35 6

18. Λαρισαϊκός 2-25 0


Επόμενη αγωνιστική (9/11, 15.00)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ν. Πολιτεία

Συκούριο-Συκέα

Αμυγδαλέα-Λαρισαϊκός

Νίκη Νίκης-Βούναινα

Άγιοι Ανάργυροι-Γλαύκη

Δαμασιακός-Ραχούλα

Ροδιακός-Δήμητρα Αγιάς

Κουλούρι-Δολιχιακός

Βουκεφάλας-Τοξότης

 

Β΄ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Πανιώνιος 0-0

Ακαδημία Φ.-Σταυρός 2-0

Αρμένιο-Ν. Περιβόλι 0-1

Ναρθάκι-Χαλκιάδες 0-1

Βρυσιά-Λάρισα ’88 2-1

Κυψέλη-Βαμβακού 2-0

Νέες Καρυές-Μελία 0-2


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 14-7 13

-------------------------------------------------

2. Βρυσιά 13-8 12

-------------------------------------------------

3. Ναρθάκι 12-6 11

4. Μελία 12-7 11

5. Νέο Περιβόλι 10-5 11

6. Πανιώνιος 8-6 9

7. Κυψέλη 9-7 9

8. Χαλκιάδες 6-12 8

9. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-8 7

10. Αρμένιο 7-8 6

11. Ακαδημία Φαρσάλων 9-15 6

----------------------------------------------------

12. Λάρισα ’88 11-12 4

------------------------------------------------------

13. Σταυρός 2-15 3

14. Βαμβακού 3-8 3


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 11.00)

Χαλκιάδες-Ακαδημία Φ.

Κυψέλη-Βρυσιά

Λάρισα ’88-Αρμένιο

Νέο Περιβόλι-Ατρόμητοι/Θύελλα

Σταυρός-Νέες Καρυές

Μελία-Πανιώνιος

Βαμβακού-Ναρθάκι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Πλατανούλια 2-1

Δελέρια-Δευκαλίων 4-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Αστέρας Τυρνάβου 2-1

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Χαραυγή 2-1

Πελασγιώτιδα-Γόννοι 0-0

Βερδικούσια-Δασοχώρι 3-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 24-5 18

-------------------------------------------------

2. Αστέρας Τυρνάβου 20-6 15

-------------------------------------------------

3. Πελασγιώτιδα 22-2 13

4. Καρυά 11-5 13

5. Βερδικούσια 16-11 12

6. Πλατανούλια 18-12 12

7. Χαραυγή 20-14 10

8. Δασοχώρι 11-10 10

9. Ανθούπολη 10-13 7

10. Σ.Σ. Ραψάνης 8-10 6

11. Δελέρια 7-25 3

-------------------------------------------------

12. Γόννοι 6-19 2

--------------------------------------------------

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 7-15 1

14. Δευκαλίων Κρανιάς 4-36 0


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Δελέρια

Πελασγιώτιδα-Σ.Σ. Ραψάνης

Χαραυγή-Ακαδημία Τυρνάβου

Αστέρας Τυρνάβου-Ανθούπολη

Δευκαλίων-Βερδικούσια

Δασοχώρι-Πλατανούλια

Γόννοι-Καρυά


Γ΄ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Ζωοδ. Πηγή 0-1

Άγιος Γεώργιος-Χαρά 1-3

Δίλοφος-Αμπελιά 0-0

Αμπελόκηποι-Υπέρεια 4-4

Ελευθεραί-Κοιλάδα 6-2

Ρεπό: Μυραϊκός


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 16-6 13

2. Αμπελιά 12-4 11

3. Ελευθεραί 13-4 9

----------------------------------------------

4. Κοιλάδα 11-10 9

5. Υπέρεια 12-16 7

6. Μυραϊκός 6-5 6

7. Χαρά 10-12 6

8. Μαυροβούνι 6-6 4

9. Ζωοδ. Πηγή 2-14 3

10. Δίλοφος 6-10 2

11. Άγιος Γεώργιος 4-11 1


Επόμενη αγωνιστική (17/11, 15.00)

Κοιλάδα-Μυραϊκός

Αμπελιά-Αμπελόκηποι

Χαρά-Ελευθεραί

Άγιος Γεώργιος-Μαυροβούνι

Ζωοδ. Πηγή-Δίλοφος

Ρεπό: Υπέρεια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόλιο-Ιπποκράτης 1-3

Καλαρρύτες-Αμυγδαλή 8-0

Ελάτεια-Μελιβοιακός 5-3

Έλαφος-Προμηθέας 1-4

Άγιος Θωμάς-Φλόγα Ευαγγελισμού 4-1

Ρεπό: Ίκαρος Νεάπολης

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Καλαρρύτες 15-2 12

2. Άγιος Θωμάς 8-2 12

3. Ιπποκράτης 11-2 6

--------------------------------------------------

4. Ελάτεια 8-5 6

5. Προμηθέας 5-4 5

6. Ίκαρος Νεάπολης 6-2 4

7. Μελιβοιακός 12-14 4

8. Φλόγα Ευαγγελισμού 6-10 4

9. Έλαφος 4-8 3

10. Ηρακλής Ομολίου 6-10 1

11. Αμυγδαλή 2-25 0


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15.00)

Ιπποκράτης-Ελάτεια (13.00)

Αμυγδαλή-Έλαφος

Μελιβοιακός-Προμηθέας (9/11, 15.00)

Ίκαρος Νεάπολης-Ομόλιο

Άγιος Θωμάς-Καλαρρύτες

Ρεπό: Φλόγα Ευαγγελισμού

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt