.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
25 Σεπτέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 956

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Συκούριο 1-2

Αμυγδαλέα-Νέα Πολιτεία 5-0

ΠΟ Ελασσόνας-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Τύρναβος-Σμόλικας 0-1

Φαλανιακός-Αργυροπούλι 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Τσαριτσάνη 2-1

Λάρισα 2012-Δαμασιακός 3-1

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρ. 2-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 2-0 6

2. Αργυροπούλι 2-0 6

3. Αμυγδαλέα 5-0 4

4. Ηρακλής Λάρισας 5-3 4

5. Σμόλικας 2-1 4

6. Δωτιέας Αγιάς 3-2 4

7. Συκούριο 2-1 4

8. Τσαριτσάνη 6-2 3

9. Π.Ο.Ε 3-3 3

10. Λάρισα 2012 3-2 3

11. Τύρναβος 2-2 3

12. Δαμασιακός 2-4 1

13. Βούναινα 3-5 0

14. Νέα Πολιτεία 1-7 0

15. Φαλανιακός 0-2 0

16. Βλαχογιάννι 2-9 0


Επόμενη αγωνιστική (30/9, 17:00)

Συκούριο-Νέα Πολιτεία

Δήμητρα Γιάνν.-Βούναινα

Σμόλικας-Αμυγδαλέα

Αργυροπούλι-ΠΟ Ελασσόνας

Τσαριτσάνη-Τύρναβος

Δαμασιακός-Φαλανιακός

Ηρακλής Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελιά-Μελισσοχώρι 0-2

Ελευθεραί-Κιλελέρ (αναβολή, Πέμπτη28/9, 17:00)

Αγ. Ανάργυροι-Γόννοι 2-2

Καλοχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Αμπελόκηποι 2-2

Μελία-Νεάπολη 0-2

Αμπελωνιακός-Μελιβοία 2-0

Μαυροβούνι-Μακρυχώρι 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αμπελωνιακός 4-1 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 5-3 4

3. Μελισσοχώρι 3-1 4

4. Νεάπολη 3-1 4

5. Μαυροβούνι 4-2 4

6. Κιλελέρ 5-0 3

7. Μακρυχώρι 5-3 3

8. Καλοχώρι 3-5 3

9. Μελία 3-2 3

10. Άγιοι Ανάργυροι 3-3 2

11. Ελευθεραί 1-1 1

12. Αμπελιά 1-3 1

13. Αμπελόκηποι 3-4 1

14. Γόννοι 3-5 1

15. Μελιβοία 0-6 0

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ελευθεραί και Κιλελέρ έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (1/10, 17:00)

Μελισσοχώρι-Κιλελέρ

Γόννοι-Αμπελιά

Αστέρας Τυρν.-Ελευθεραί α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αγ. Ανάργυροι

Νεάπολη-Καλοχώρι

Μελιβοία-Ακαδ. Τυρνάβου

Μακρυχώρι-Μελία

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Παναγροτικός Νίκαιας 1-3 στην παράταση (κ.α. 1-1)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ραχούλα 2-4 στα πέναλτι (κ.α. 0-0, παράταση 0-0)

Ζάππειο-Βαμβακού 0-1


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Συκέα 3-4

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μεσοχώρι 0-4

Κουλούρι-Βαλανίδα 5-6 στα πέναλτι (κ.α. 2-2, παράταση 2-2)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Νέο Περιβόλι 4-0

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης 4-0

Χειμάδι-Πουρνάρι 5-4 στα πέναλτι (κ.α. 1-1, παράταση 1-1)

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Προμηθέας 1-6

Πανιώνιος-Γλαύκη 0-3

Πύρρος-Ομορφοχώρι 3-1

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt