.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
25 Σεπτέμβριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 649

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Συκούριο 1-2

Αμυγδαλέα-Νέα Πολιτεία 5-0

ΠΟ Ελασσόνας-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Τύρναβος-Σμόλικας 0-1

Φαλανιακός-Αργυροπούλι 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Τσαριτσάνη 2-1

Λάρισα 2012-Δαμασιακός 3-1

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρ. 2-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 2-0 6

2. Αργυροπούλι 2-0 6

3. Αμυγδαλέα 5-0 4

4. Ηρακλής Λάρισας 5-3 4

5. Σμόλικας 2-1 4

6. Δωτιέας Αγιάς 3-2 4

7. Συκούριο 2-1 4

8. Τσαριτσάνη 6-2 3

9. Π.Ο.Ε 3-3 3

10. Λάρισα 2012 3-2 3

11. Τύρναβος 2-2 3

12. Δαμασιακός 2-4 1

13. Βούναινα 3-5 0

14. Νέα Πολιτεία 1-7 0

15. Φαλανιακός 0-2 0

16. Βλαχογιάννι 2-9 0


Επόμενη αγωνιστική (30/9, 17:00)

Συκούριο-Νέα Πολιτεία

Δήμητρα Γιάνν.-Βούναινα

Σμόλικας-Αμυγδαλέα

Αργυροπούλι-ΠΟ Ελασσόνας

Τσαριτσάνη-Τύρναβος

Δαμασιακός-Φαλανιακός

Ηρακλής Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελιά-Μελισσοχώρι 0-2

Ελευθεραί-Κιλελέρ (αναβολή, Πέμπτη28/9, 17:00)

Αγ. Ανάργυροι-Γόννοι 2-2

Καλοχώρι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Αμπελόκηποι 2-2

Μελία-Νεάπολη 0-2

Αμπελωνιακός-Μελιβοία 2-0

Μαυροβούνι-Μακρυχώρι 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αμπελωνιακός 4-1 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 5-3 4

3. Μελισσοχώρι 3-1 4

4. Νεάπολη 3-1 4

5. Μαυροβούνι 4-2 4

6. Κιλελέρ 5-0 3

7. Μακρυχώρι 5-3 3

8. Καλοχώρι 3-5 3

9. Μελία 3-2 3

10. Άγιοι Ανάργυροι 3-3 2

11. Ελευθεραί 1-1 1

12. Αμπελιά 1-3 1

13. Αμπελόκηποι 3-4 1

14. Γόννοι 3-5 1

15. Μελιβοία 0-6 0

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ελευθεραί και Κιλελέρ έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (1/10, 17:00)

Μελισσοχώρι-Κιλελέρ

Γόννοι-Αμπελιά

Αστέρας Τυρν.-Ελευθεραί α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αγ. Ανάργυροι

Νεάπολη-Καλοχώρι

Μελιβοία-Ακαδ. Τυρνάβου

Μακρυχώρι-Μελία

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Παναγροτικός Νίκαιας 1-3 στην παράταση (κ.α. 1-1)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ραχούλα 2-4 στα πέναλτι (κ.α. 0-0, παράταση 0-0)

Ζάππειο-Βαμβακού 0-1


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Συκέα 3-4

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μεσοχώρι 0-4

Κουλούρι-Βαλανίδα 5-6 στα πέναλτι (κ.α. 2-2, παράταση 2-2)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Νέο Περιβόλι 4-0

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης 4-0

Χειμάδι-Πουρνάρι 5-4 στα πέναλτι (κ.α. 1-1, παράταση 1-1)

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Προμηθέας 1-6

Πανιώνιος-Γλαύκη 0-3

Πύρρος-Ομορφοχώρι 3-1

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt